Okonin stanowi doskonałą bazę wypadową dla wszystkich, którzy pragną zwiedzić zakamarki województwa kujawsko-pomorskiego. Znajdziemy tutaj także doskonale rozwinięte zaplecze noclegowe: pensjonaty, kampingi i pola namiotowe. Jednak to domki letniskowe cieczą się największą popularnością. Dlaczego? Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie!

Okonin domki letniskowe

Jeśli chodzi o Okonin domki letniskowe są bardzo dobrze wyposażone. Znajdziemy tutaj zarówno drewniane, niewielkie domki, jak i takie, które przystosowane są do pomieszczenia nawet kilkunastu osób. Dzięki temu z łatwością wybierzemy lokum, które spełni nasze wszystkie oczekiwania. Dodatkowo wiele z nich jest przystosowana do całorocznego użytkowania.

Jezioro Okonin domki

Jeśli nie chcemy spędzać naszego wolnego czasu w hotelu lub pensjonacie, jezioro Okonin domki oferuje tuż przy wybrzeżu. To wspaniała okazja dla osób, które cenią sobie bliskość natury. Dodatkowo rozwinięta turystyka sprawi, że będziemy mieć bardzo blisko do wypożyczalni łódek, kajaków czy sprzętu do uprawiania sportów wodnych.

Okonin domki cena

Jeśli chodzi o Okonin domki cena może wahać się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za dobę. Znaczący wpływ na końcową cenę ma zarówno sezon (zdecydowanie wyższych cen możemy spodziewać się podczas trwania długiego weekendu majowego oraz w trakcie wakacji), jak i sama wielkość domku. Jeśli jednak jedziemy w przynajmniej czteroosobowej grupie, z pewnością ceny będą na tyle atrakcyjne, by móc od razu wykluczyć nocleg w pensjonatach lub hotelach.