Skąd być pewnym że prawidłowo dbasz o swoje rzęsy?
Przede wszystkim korzystając z kosmetyków do rzęs należy je obserwować. Należy szczególną uwagę zwrócić na zmęczenie oczu. Jeżeli oczy pieką lub szczypią, oznacza to, że kosmetyk jest bardzo intensywny, może mieć bardzo nieciekawy chemicznie skład i dlatego powodować reakcje alergiczne. Bardzo często może skończyć się to utratą gęstości rzęs poprzez ich wypadanie. Aby być zadowolonym z używanego serum do rzęs przede wszystkim należałoby zapoznać się z opiniami o nim, poczytać je w internecie, wypytać doświadczonych znajomych lub porozmawiać ze specjalistą w sklepie lub salonie kosmetycznym.

 

Regenerum do rzęs serum do rzęs jest częstym wyborem wśród klientek pragnących poprawić wygląd swoich rzęs. Dzięki zdrowym rzęsom spojrzenie nabiera wnikliwości, zachwyca i zwraca uwagę rozmówców. Dzięki nim kobieta dobrze się prezentuje, a zatem pomaga to jej zapaść w pamięci na przykład podczas ważnych spotkań biznesowych, rozmów o pracę, randek a także imprez okolicznościowych.
Przy dobrze dobranym serum do rzęs efekty mogą być tak spektakularne, że zbędnym może okazać się codzienne stosowanie tuszu do rzęs.