Co zrobić by nasza cera była piękna, świeża i rozświetlona? Branża kosmetyczna proponuje pigmenty inglot, będące odzwierciedleniem długotrwałego wykończenia makijażu.
Doskonale sprawdzą się na co dzień, nadając niezwykłego wyrazu naszym oczom, cerze, ale również będą ciekawym wyborem dla fanów body paintingu czy sesji zdjęciowych, na których modelka charakteryzuje się oryginalnym, świetlistym makijażem.

Odcienie są dobrze napigmentowane, dzięki czemu wśród bogatej gamy kolorów odnajdziemy swoich faworytów, by stwarzać cudowne dzieła na swojej twarzy oraz ciele.
Kupując produkt możemy odnieść wrażenie, że cena co do wielkości opakowania jest nieco przesadzona. Lecz już po pierwszym użyciu zauważymy, że pigmenty inglot są niezwykle wydaje i już mała ilość sypkiego proszku pozwala na osiągnięcie zadowalającego efektu na powiece. Możemy nakładać go bez bazy, jednak jej użycie sprawi, że będziemy mieli pewność co do wielogodzinnej trwałości naszego makijażu. Rozprowadza się on znakomicie, nie rozsypuje się na oczach – co ważne – nie uczula, nie szczypie w oczy – daje poczucie piękna i estetyki bez przykrych efektów ubocznych.
Aby utrwalić jego strukturę, można zmieszać go z makijażowym „klejem” również marki Inglot. Wtedy nadamy mu żelowej, kremowej konsystencji – i z pewnością większej trwałości.
Wiele klientek zwraca także uwagę na ogromny wybór kolorów i odcieni. Dzięki czemu mogą dobrać pigment odpwowiedni dla każdej sytuacji, czy będzie to popołudniowa randka na świeżym powietrzu – czy wieczorne wyjście na koncert ulubionego zespołu.

Małe, estetyczne opakowanie może okazać się kolejnym atutem – jeśli już ocenimy wydajność produktu na plus. Dzięki swemu opakowaniu możemy zabrać go ze sobą w torebce, nie zajmie nam on zbyt wiele miejsca, a w każdej chwili będziemy mogły poprawić nasz makijaż – choć według mnie – nie będzie takiej potrzeby w ciągu kilkunastu godzin.
Dla fanek błyszczących kosmetyków – marka Inglot przygotowała gamę brokatowych pigmentów, dzięki nim nasz makijaż przestanie być nudny, a mieniące się blaskiem powieki przyciągną wzrok wielu ludzi.